پیگیری سفارشات
جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید:

تعریف انواع وضعیت ها در فروشگاه پی30گیم  :

پرداخت تایید شده : سفارش شما بصورت آنلاین در فروشگاه ثبت شده است و بین یک الی سه روز آماده سازی و به شرکت پست تحویل می گردد.

تحویل شده به پست : سفارش شما توسط فروشگاه ارسال و به شرکت پست تحویل داده شده است، در سفارشات پرداخت درب منزل بلافاصله و در سفارشات پرداخت آنلاین تا نهایت 24 ساعت بعد کد رهگیری 20 یا 24 رقمی شرکت پستی در همین صفحه رهگیری درج می شود که توسط آن می توانید موقعیت دقیق سفارشات خود را از طریق سایت رهگیری پست پیگیری کنید. ضمناً توجه داشته باشید مدت زمان تحویل یا مشکلاتی که ممکن است در مسیر پیش بیاید بصورت کامل به اداره پست مربوط می شود و فروشگاه امکان دخالت در زمان تحویل و یا موارد دیگر را ندارد.

انصراف شده : سفارش شما بصورت پرداخت درب منزل در فروشگاه ثبت شده است و به دلیل عدم پاسخگویی برای تایید سفارش، یا عدم تایید شخص پاسخ دهنده به تلفن مسئولان فروشگاه به این وضعیت تغییر پیدا کرده و ارسال نخواهد شد.

در حال آماده سازی : سفارش شما بصورت پرداخت درب منزل در فروشگاه ثبت شده است و هنوز هیچ اقدامی بر روی آن انجام نگرفته است.


تایید تلفنی شده : سفارش شما بصورت پرداخت درب منزل ثبت شده است و پس از تماس کارشناسان بخش فروش تایید ثبت سفارش از طرف شما انجام شده و سفارش در اولین روز کاری پس از این وضعیت ارسال خواهد شد.


توزیع شده : بسته سفارش داده شده از طرف شما به آدرس درخواستی ارسال شده و شخص گیرنده نیز بسته را تحویل گرفته است. ( زمان تست و پشتیبانی فروشگاه از زمان تغییر سفارش به این وضعیت محاسبه می شود)


باجه معطله : سفارش توسط مامور پست به محل درج شده در روی فاکتور ارسال شده اما شخصی جهت تحویل در محل نبوده است در این وضعیت شما 1 الی 3 روز مهلت دارید با در دست داشتن کد 20 یا 24 رقمی پستی به دفتر پست منطقه خود مراجعه کرده و سفارش را تحویل بگیرید در غیر این صورت سفارش به فروشگاه برگشت داده می شود.


برگشت تایید شده : سفارشی که در باجه معطله قرار داشت بدلیل عدم پیگیری شخص گیرنده به مبدا خود مرجوع گردیده است. در صورتی که این سفارش به صورت پرداخت درب منزل ثبت شده باشد، دیگر برای شخص سفارش دهنده به این روش سفارش ارسال نخواهد شد و فقط بایستی سفارش خود را از این فروشگاه به صورت پرداخت آنلاین انجام دهد و در صورتی که سفارش بصورت پرداخت آنلاین باشد بایستی هزینه ارسال به حساب فروشگاه واریز گردد تا بسته شما مجدداً ارسال گردد.

تنظیمات

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم