چالش_بنچمارک فروشگاه پی30گیم

#چالش_بنچمارک پی30گیم

دوستان عزیز در تیم مدیریتی فروشگاه تصمیم گرفتیم به دلیل بروز بیماری کرونا و خانه نشینی اکثر گیمر ها، همچنین نزدیک بودن فصل تابستان و تعطیلی مقاطع تحصیلی چالش #تست_بنچمارک را از تاریخ 99/3/20 الی 99/3/31 اجرا کنیم.

جوایز #چالش_بنچمارک :

در صورتی که شرکت کنندگان بالای 50 نفر باشند به نفر اول تا پنجم که امتیاز تست بنچمارک آنها بیشتر از بقیه باشد به ترتیب بن خرید 100-90-80-70-60 و 50 هزارتومانی و در صورتی که تعداد شرکت کنندگان زیر 50 نفر باشد به نفر اول تا سوم به ترتیب بن خرید 80-70 و 60 هزارتومانی خرید از فروشگاه داده خواهد شد.

بعد از مشخص شدن برندگان اصلی، بین مابقی عزیزانی که در چالش شرکت کرده اند نیز قرعه کشی انجام می شود و در صورت بالاتر بودن تعداد کل شرکت کنندگان از 50 نفر، به 10 نفر و در صورتی که کل شرکت کنندگان زیر 50 نفر بودند به 5 نفر از بین لیست محصولات فروشگاه که به آنها ارائه می دهیم یک محصول به انتخاب خودشان هدیه داده خواهد شد.

برای#چالش_بنچمارک آماده هستید ؟

لطفاً در انجام مراحل چالش دقت کنید تا حقتان ضایع نشود و در لیست قرعه کشی قرار بگیرید :

1- حتماً صفحه اینستاگرام فروشگاه پی30گیم را دنبال کنید . دنبال کنید.

2- نرم افزار 3D Mark Vantage نسخه 1.1.2 را با حجم تقریبی 350 مگابایت از این لینک دانلود کنید ( فایل ها در سرور ایرانی آپلودبوی قرار گرفته تا بصورت نیم بها محاسبه گردد )

رمز عبور جهت استخراج : www.sarzamindownload.com می باشد، همچنین یک فایل در پوشه سریال جهت رجیستر کردن نرم افزار وجود دارد که بایستی آن را رجیستر کنید.

3- نرم افزار را اجرا کرده و به قسمت Options مراجعه کنید، دقیقا تنظیماتی که انجام می دهید مطابق تصویر باشد، زیرا هر تغییر در این تنظیمات می تواند نتیجه تست را تغییر دهد!

#تست_بنچمارک

4- پس از انجام تست با صفحه ای مثل تصویر زیر مواجه می شوید، فروشگاه پی30گیم را در سیستم خود باز کرده و کادر نهایی تست را روی آن قرار بدهید ( مانند نمونه قرار داده شده ) و از آن عکس بگیرید.

نمونه عکس

5- وارد صفحه اینستاگرام خود شده و تصویر را بعنوان استوری قرار دهید و حتماً پیج P30Game.in را تگ کنید، در غیر اینصورت ما از قرار دادن تست توسط شما مطلغ نخواهیم شد و در قرعه کشی شرکت داده نمی شوید.

نکته مهم :

با توجه به اینکه هر چقدر تعداد شرکت کننده در این چالش بیشتر باشد تعداد جوایز نیز بیشتر خواهد شد، در کامنت های پست چالش در اینستاگرام دوستان خود را تگ کنید تا از این چالش با خبر شده و در آن شرکت کنند، بعد از اعلام نتایج این چالش جوایزی نیز برای 3 نفری که بیشترین تعداد تگ را در کامنت ها انجام داده باشند در نظر گرفته خواهد شد.

قوانین #چالش_بنچمارک :

  • آخرین فرصت استوری کردن تست بنچمارک تا ساعت 23:59 دقیقه روز 99/3/31 می باشد و بعد از آن شخصی در چالش شرکت داده نخواهد شد.
  • در صورتی که پیج شما در حالت Private یا خصوصی هست ما از تگ کردن شما مطلع نخواهیم شد و بایستی از استوری خود اسکرین شات تهیه کرده و در اینستاگرام به پیج ما دایرکت ارسال کنید.
  • حتماً موقع استوری کردن تصویر چالش دقت کنید اعداد واضح باشند و پیج فروشگاه به آدرس P30Game.in تگ شده باشد، همچنین استفاده از هشتگ #چالش_بنچمارک اختیاریست.
  • جهت جلوگیری از تقلب، تنظیمات برنامه 3DMark بایستی مطابق جدول نمونه انجام بگیرد و تمام تست های GPU و CPU انجام شده باشد در غیر اینصورت در لیست چالش ثبت نخواهشد شد.
  • استوری بایستی حتماً به مدت 24 ساعت در پیج شما باشد و در صورتی که وسط روز آن را حذف کردید از لیست چالش حذف خواهشد شد.
  • برنده بایستی جزء فالور های پیج باشد و در صورتی که پس از اعلام نتایج نام شخص در بین فالور های پیج نبود از لیست چالش حذف خواهد شد.

تنظیمات

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم