با سلام

در این قسمت توضیحات کامل جهت کرایه دیسک بازی های پلی استیشن 4 درج شده است، سعی شده است تا به تمامی سوالات و ابهامات شما عزیزان در این بخش درج شود، در صورتی که سوال دیگری باقیماند از طریق پل های ارتباطی سایت مطرح کنید تا به آنها پاسخ داده شود.

جهت مشاهده لیست بازی های پلی استیشن 4 کلیک کنید.

  • هزینه کرایه بازی ها از زمان تحویل به شما به ازای هر روز 2000 تومان، یک هفته 10000 تومان، سه هفته 18000 و هر ماه 30000 تومان می باشد.( توجه داشته باشید در صورتی که وارد هر هفته شویم هزینه کامل آن اخذ خواهد شد و بعنوان مثال تفاوتی میان روز هشتم تا روز چهاردهم برای تحویل وجود ندارد. )
  • در زمان ارسال سفارش از سمت فروشگاه به مشتری دیسک و کاور چک شده و صحیح و سالم از لحاظ ظاهری تحویل می شود و پس از اتمام دوره کرایه نیز به همین شکل تحویل می شود، در صورتی که مشکل قابل جبران بود ( جلد پاره شده باشد یا ... ) هزینه آسیب وارد شده + هزینه کرایه کسر شده و مابقی هزینه به حساب مشتری واریز می شود.
  • در صورتی که پکیج به شکلی از سمت مشتری آسیبی دیده باشد و برای فروشگاه قابل فروش نباشد، اما دیسک آن سالم و قابل استفاده باشد، هزینه به مشتری پس داده نمیشود و دیسک برای ایشان بازگشت داده خواهد شد.
  • هزینه هایی که به فروشگاه پرداخت می شود در هر شرایط ( کنسلی یا پس از اتمام دوره کرایه ) با کسر 500 تومان کارمزد بانکی پس از گذشت نهایتاً 48 ساعت کاری به کارت مشتریان عزیز بازگشت داده می شود.

تنظیمات

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم