این قسمت را برای یک پارچه سازی تمامی مسابقات انجام شده و در حال انجام فروشگاه پی30گیم قرار دادیم، در نظر داشته باشید تمامی رویداد ها و اطلاعیه ها  ابتدا درون کانال تلگرام ما به آدرس @ArzanDisc قرار داده می شوند و سپس در این قسمت نتیجه آن قرار داده می شود، بنابراین اگر دوست دارید در رویدادهای مسابقات ( مثلاً زمان مسابقه / بازی که مسابقه می دهیم / جوایز و ... که برای آنها نظرسنجی قرار میدهیم ) نقش موثر داشته باشید حتماً در کانال تلگرام ما عضو شوید!

برای این دوره از مسابقه بازی Rainbow Six Siege را انتخاب کرده ایم که تمامی عزیزانی که این بازی را تحت شبکه استیم یا یوپلی خریداری کرده اند می توانند در آن شرکت کنند، زیرا هر دو تحت یوپلی اجرا شده و  از یک سرور برای بازی استفاده می کنند.( این دور از مسابقات بدون دریافت هزینه و صرفاً جهت آشنایی عزیزان با مسابقه می باشد )

شرایط مسابقه :

1 - معرفی اعضای گروهتان( آیدی و لول آنها )  5 نفر + 1 الی 2 نفر ذخیره با کلیک بر روی لینک رو به رو :  فرم ثبت نام فردی / گروهی در مسابقات پی30گیم ( گروه بندی نهایی جهت حفظ عدالت توسط مدیران انجام می شود )

2 - در زمان مسابقه جمعه 4 فروردین ماه - این زمان بدلیل به حد نساب نرسیدن به تاریخ جمعه 18/01/96 موکول گردید. ( ساعت دقیق آن نیز چند روز قبل از مسابقه اعلام می شود ) بازی در بخش Multiplayer نوع بازی Hostage بازیکنان در چهار یا 6 گروه 5 نفره( بسته به تعداد متقاضیان ) شرکت می کنند. پس از بازی کردن و مشخص شدن برندگان ، گروه های برنده شده نیز با هم بازی می کنند تا برنده نهایی مشخص شود.

5 - تمامی هماهنگی های قبل از مسابقه در گروه ما با این آدرس انجام می شود ( البته اگر در کانال عضو شوید لینک گروه در قسمت توضیحات کانال قرار دارد - آدرس کانال @ArzanDisc می باشد. )

جوایز :

این دوره جهت آشنایی عزیزان با این بازی و نحوه مسابقات بدون هزینه بوده اما به گروه برنده نهایی به هر شخص کد تخفیف 10 درصدی محصولات فروشگاه پی30گیم اهداء می گردد.

تنظیمات

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم