سی دی کی اشتراکی فیفا 19

نام تجاری:

سی دی کی اشتراکی فیفا 19 با پلن های مختلف برای انواع علاقمندی ها

ادامه مطلب
300,000 تومان بدون مالیات
امتیاز مشتریان:
(خواندن 1 نظر)
دوست داشتن0
اضافه به مقایسه0
توضیحات

دوستان عزیز لطفاً حتماً تمامی مطالب و موارد را قبل از خرید مطالعه فرمایید زیرا پس از خرید به هیچ عنوان وجهی بازگشت داده نخواهد شد.

جهت خرید دیتای هماهنگ جهت فعالسازی سی دی کی به این لینک مراجعه فرمایید و بدون نیاز به خرید اشتراک جداگانه، بازی خود را یک بار رایگان فعالسازی کنید.

قبل از هر گونه اقدام به خرید ابتدا این آموزش را دانلود کرده و به دقت مطالعه فرمایید، سپس طبق توضیحات ارائه شده یکی از پلن های ارائه شده را جهت فعالسازی بازی انتخاب نمایید.

تمامی مراحل نوبت گیری و فعالسازی در تلگرام توسط یکی از آیدی های زیر انجام می گیرد، حتماً اگر به هر یک از آیدی ها پیام دادید از لحظه خرید تا پایان نوبت گیری و دفعات بعدی نوبت گیری به همان آیدی پیام ارسال کنید!

@P30Game_Support

@HamedZardosht

تمامی پلن هایی که در ذیل شرح داده می شوند روش فعالسازی یکسان ( طبق آموزش بالا ) اما مدت زمان فعالسازی و دفعات نوبت گیری متفاوتی دارند :

با خرید این اشتراک امکان یک بار نوبت گیری و  فعالسازی بازی را خواهید داشت، از زمانی که درخواست به نوبت گیری میکنید بین 5 الی 24 ساعت بعد به شما نوبت دهی شده و زمان فعالسازی بازی برای شما 3 ساعت بدون قابلیت تمدید خواهد بود!

با خرید این اشتراک امکان سه بار نوبت گیری و  فعالسازی بازی را خواهید داشت، از زمانی که درخواست به نوبت گیری میکنید بین 5 الی 15 ساعت بعد به شما نوبت دهی شده و زمان فعالسازی بازی برای شما 3 ساعت به همراه سی دقیقه قابلیت تمدید(در صورت درخواست) خواهد بود!

با خرید این اشتراک امکان بی نهایت بار نوبت گیری و  فعالسازی بازی ( هر 48 ساعت 1 بار ) را خواهید داشت، از زمانی که درخواست به نوبت گیری میکنید بین 3 الی 10 ساعت بعد به شما نوبت دهی شده و زمان فعالسازی بازی برای شما 2 ساعت به همراه 1 ساعت قابلیت تمدید ( در صورت درخواست ) خواهد بود. همچنین مشتریک طلایی می توانند هر هفته با هماهنگی قبلی 2 بار در هفته و هر بار 2 ساعت از بخش آنلاین بازی استفاده کنند و به بازی با دوستانشان که سی دی کی اورجینال این بازی را دارند یا بقیه پلیر های جهان بپردازند!

با خرید این اشتراک امکان 4 بار نوبت گیری و  فعالسازی/اجرای بخش آنلاین بازی را خواهید داشت( با فواصل زمانی 2 روزه از هر نوبت )، از زمانی که درخواست به نوبت گیری میکنید بین 7 الی 20 ساعت بعد به شما نوبت دهی شده و زمان فعالسازی بازی برای شما 30 دقیقه اول و سپس 3 ساعت برای بازی بخش آنلاین داده خواهد شد (جمعاً هر بار 3:30 ساعت ) !

با خرید این اشتراک امکان 10 بار نوبت گیری و  فعالسازی/اجرای بخش آنلاین بازی را خواهید داشت( با فواصل زمانی 2 روزه از هر نوبت )، از زمانی که درخواست به نوبت گیری میکنید بین 7 الی 20 ساعت بعد به شما نوبت دهی شده و زمان فعالسازی بازی برای شما 30 دقیقه اول و سپس 3 ساعت برای بازی بخش آنلاین داده خواهد شد (جمعاً هر بار 3:30 ساعت ) !

با خرید این اشتراک امکان بی نهایت نوبت گیری و  فعالسازی/اجرای بخش آنلاین بازی را خواهید داشت( با فواصل زمانی 2 روزه از هر نوبت )، از زمانی که درخواست به نوبت گیری میکنید بین 7 الی 20 ساعت بعد به شما نوبت دهی شده و زمان فعالسازی بازی برای شما 30 دقیقه اول و سپس 3 ساعت برای بازی بخش آنلاین داده خواهد شد (جمعاً هر بار 3:30 ساعت ) !

در صورتی که توضیحات موجود درفایل آموزشی را مطالعه کرده و درخواست فعالسازی توسط پشتیبانان فروشگاه را داشتید بعد از انتخاب و خرید پلن مورد نظر اینجا نیز کلیک کرده و هزینه نصب توسط پشتیبان را پرداخت کنید. (قبل از پرداخت فرم پشتیبانی نرم افزار AnyDesk را از اینجا دانلود کرده و در هنگام پر کردن و پرداخت فرم آیدی سیستم خود را در کادر مربوطه وارد نمایید.

  • تمام زمان هایی که در زیر نوشته شده است هیچ ارتباطی با تایمی که میتوانید بصورت آفلاین بازی را در سیستم خود انجام بدهید ندارد، تمام موارد ذکر شده مربوط به دفعاتیست که شما نیاز به آنلاین شدن و فعالسازی مجدد و آپدیت بازی خواهید داشت - شما بعد از هر بار نوبت گیری و وارد شدن به بازی میتوانید طبق آموزش اوریجین را در حالت آفلاین قرار داده و بدون هیچ محدودیتی از حالت آفلاین بازی لذت ببرید.
  • پسورد بخش التیمیت تیم فقط به عزیزانی که در پلن خریداری شده آنها امکان بازی آنلاین ذکر شده باشد داده می شود، پس در این مورد دقت لازم را بعمل آورید.
  • فعالسازی فقط از طریق AnyDesk انجام می شود، امکان انجام هیچ کاری در سیستم شما بدون دیده شدن توسط شما وجود ندارد بنابراین فکر هک شدن و ... را از سر خود بیرون کنید.
  • هزینه ای که بابت فعالسازی پرداخت میکنید مربوط به یک بار فعالسازی در سیستم شما می باشد و در صورت بروز هر گونه مشکل در آینده اگر باز هم یاد نگرفته بودید و درخواست فعالسازی داشتید بایستی هزینه را مجدد پرداخت کنید.
  • قابلیت بازی آنلاین از اکانت سایت ما با تمام اشخاصی که سی دی کی اورجینال این بازی را خریداری کرده اند ( فقط بر روی PC ) و اشخاصی که از سایت های دیگر اکانت اشتراکی خریده اند میسر می باشد. یعنی اگر 2 دوست از فروشگاه ما اشتراک تهیه کنند و قصد آنلاین بازی کردن با یکدیگر را داشته باشند این امکان وجود ندارد، اما می توانند در نوبت های خود با دیگر اشخاصی که تمام جهان در حال بازی هستند، بازی کنند.
  • در روز های تعطیل فقط به عزیزانی که اشتراک طلایی VIP خریداری کرده باشند خدمات ارائه می گردد. ( جهت نوبت دهی در این روزها به آیدی hamedzardosht پیام ارسال کنید.

ادامه مطلب
جزئیات محصول

مشخصات

زبان
انگلیسی
تحت کدام نرم افزار ؟
اوریجین
نظرات مشتریان (1)
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

خرید

چقدر پلن های متنوعی دارید

تنظیمات

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم